Вакцинація

У Черкаському політехнчному фаховому коледжі триває кампанія з вакцинації.

Адже, за словами головного державного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна, за останні три місяці 98,1% госпіталізованих із COVID-19 в Україні — невакциновані.

«За даними Електронної системи охорони здоров’я впродовж останніх 3 місяців майже всі хто потрапляє в лікарню через важкий перебіг або ускладнення від COVID-19 в Україні — невакциновані.  Якщо ви хочете вберегти себе від важкого перебігу, госпіталізації та смерті — зробіть щеплення вже сьогодні», —  повідомляє Міністерство охорони здоров’я з посиланням на Ігоря Кузіна.

Упродовж літа й осені нинішнього року вакцинувалися понад 80% працівників коледжу.

Із початком нового навчального року і переходом Черкаської області до «жовтої» зони епідемічної небезпеки постала необхідність у моніторингу ситуації щодо вакцинації студентів. Це робиться з метою недопущення поширення коронавірусної хвороби, забезпечення безперебійного навчального процесу, збереження життя і здоров’я усіх його учасників та фахівців сервісних служб коледжу.