Зустріч із французькими фермерами

11 лютого 2015 року Черкаський політехнічний технікум відвідали французькі фермери Крістоф Лешевальє з м. Флавіняк та Венсан Лігуі з м. Люні-Шампань. Вони співпрацюють з нашим навчальним закладом протягом 2-х років, забезпечуючи місячне стажування студентів технікуму (з оплатою праці) на своїх фермах. Це партнерство стало можливим завдяки Черкаському франкомовному центру «Альянс» (директор Інесса Миколаївна Павлюченко).

Гості ознайомилися з матеріально-технічною базою підготовки студентів, зустрілися з адміністрацією технікуму (директором Галатом Д. В. та заступником директора з виховної роботи Сердюком С. Г.) і студентами-третьокурсниками, які планують влітку 2015 року поїхати на чергове стажування. Фермери розповіли про свої господарства, висловили думки з приводу того, що вони очікують від студентів. Важливо, що наші гості наголосили на важливості технічної освіти для розвитку сучасної людини і зробили своєрідний комплімент, сказавши, що вони поважають українців за їхню працелюбність і розум.

Варто відзначити, що наші студенти вже розпочали вивчення французької мови на базі франкомовного центру «Альянс», що є необхідною складовою для ефективності стажування. Перші здобутки у вивченні мови третьокурсники продемонстрували на зустрічі з фермерами, коли висловлювали свої очікування від майбутньої поїздки.