Допомога вступнику

Перелік освітніх програм можна дізнатись тут!!!

*  *  *

РЕЄСТРАЦІЯ ЕЛЕКТРОННОГО КАБІНЕТУ ВСТУПНИКА

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ, які мають пільги‼️‼️
Перш ніж подавати заяву зверніться до приймальної комісії, щоб внести ваші пільги в ЄДЕБО.
Для внесення пільг використовуються ВИНЯТКОВО ОРИГІНАЛИ ДОКУМЕНТІВ, які підтверджують пільги!!!

* * *

РОЗ'ЯСНЕННЯ щодо ПРОХІДНОГО БАЛА

Доводимо до вашого відома, що приймальна комісія не оперує поняттям "ПРОХІДНИЙ БАЛ" до початку вступної кампанії. Його можна обчислити ЛИШЕ після завершення вступних випробувань.

Кожен вступник отримує КОНКУРСНИЙ БАЛ, порядок розрахунку якого можна знайти за покликанням нижче. Тобто, кожен вступник бере участь у КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ на підставі свого КОНКУРСНОГО БАЛА та декількох інших чинників, які чітко прописані у Правилах вступу до Коледжу в 2022 році, а саме в розділі X «Рейтингові списки вступників та рекомендації до зарахування». У процесі конкурсного відбору формується РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК, у якому місце кожного вступника може змінюватись до закінчення терміну виконання вимог до зарахування (це останній день для подачі ОРИГіНАЛіВ документів)Лише тоді кожен вступник зможе побачити своє остаточне місце у рейтинговому списку вступників, рекомендованих до зарахування.

Отже, прохідним балом на місце державного замовлення буде вважатися НАЙНИЖЧИЙ КОНКУРСНИЙ БАЛ вступника, який є останнім у списку зарахованих на державне місце у поточному році.