Соціальний проект “Scholarship в Україні”

   В 2018 році розпочато  соціальний проект “Scholarship в Україні”, в якому українські студенти можуть отримати гранти на сплату навчання у вищих навчальних закладах та коледжах України або сплату додаткових навчальних курсів. З  вересня розпочато новий конкурс для студентів коледжів України в межах проекту “Scholarship в Україні”. Надаються і грант на сплату навчання на суму 10 000 грн. Для студентів, які посядуть 2-і та 3-і місця заохочувальні грошові призи.

    Мета проекту - підтримати талановиту молодь, яка здобуває освіту в Україні і прагне розвиватись на Батьківщині та залучити до соціальної відповідальності представників малого та середнього бізнесу. Також популяризувати технічні спеціальності серед української молоді.

   Щоб отримати грант на навчання, необхідно написати конкурсну роботу та захистити її перед журі. Теми робіт визначатимуться в кожному конкурсі проекту окремо, виходячи зі сфери діяльності грантонадавача. 

Участь у конкурсі безкоштовна. Детальні умови - на сайті конкурсу https://scholarship.in.ua та сторінці грантонадавача  https://www.kredit-ok.com/grant-college/