Зустріч з учасниками АТО

30 вересня 2014 року в актовій залі Черкаського політехнічного технікуму з нагоди Дня машинобудівника було проведено зустріч викладачів та студентів з випускниками відділення інженерної механіки – учасниками АТО Мельниченком Віталієм та Крижанівським Антоном. Крім того, на зустріч були запрошені представники ГО «Громадський БлокПост»: Людмила Миколаївна Турган, Олександр Валерійович Піньковський та Віктор Павлович Завальнюк.

Гості розповіли всім присутнім про перебіг подій в зоні АТО, волонтерську діяльність «Громадського БлокПоста», відповіли на питання, почули музичні вітання від студентів технікуму. Наостанок студентським колективом було підтримано ініціативу громадської організації про збір теплих речей для військових. Завершилася зустріч виконанням державного гімну та фотографуванням напам’ять.

Фото із зустрічі Зустріч з випускниками учасниками АТО