День відкритих дверей у КНУКіМ

Українська молодь обирає КНУКіМ.
4 лютого студенти Черкаського політехнічного технікуму відвідали столицю України і завітали до Університету культури та Національного університету культури та мистецтв на День відкритих дверей, щоб більше дізнатись про умови навчання на престижних спеціальностях.
КНУКіМ є найпопулярнішим серед молоді вишем країни. Чудова атмосфера, привітні та усміхнені студенти, викладачі – професіонали своєї справи, інноваційне обладнання, сучасні мультимедійні лабораторії – все це є невід’ємними складовими і запорукою успіху КНУКіМ.

У холі головного корпусу університету молодь зустрічали привітні представниці профорієнтаційного штабу «Абітурієнт-2017» та голова Студентського парламенту КНУКіМ Вадим Осаула.
«Нас зустріли як справжніх зірок. Гучна музика, цікаві розповіді, смачний сніданок. Ще ніде такого не бачив! Я дійсно відчув себе бажаним гостем у КНУКіМ», – поділився першими враженнями студент Черкаського політехнічного технікуму Микола.
Захопливу мандрівку сучасними науковими лабораторіями та навчальними аудиторіями факультетів - готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, журналістики і міжнародних відносин, кіно і телебачення, дизайну і реклами, режисури та шоу-бізнесу, хореографічного мистецтва, культурології, економіки, права та інформаційних технологій, музичного мистецтва - доповнювали емоційні розповіді студентів-екскурсоводів та професорсько-викладацького складу про насичені будні в університеті культури. Молодь уважно слухала про святкові заходи у виші, пізнавальні лекції, семінари, цікаві майстер-класи від провідних спеціалістів сфер піару, журналістики та тележурналістики, шоу-бізнесу, політики, дизайну, ІТ-технологій, хореографічного, музичного та театрального мистецтв, готельного й туристичного сервісу, культурології і музеєзнавства.
Особливе зацікавлення у молоді викликали великі можливості професійного й особистісного розвитку, які надає університет, зокрема, співпраця із європейськими навчальними закладами, закордонна студентська практика та освітня програма «Подвійний диплом».

Дружня атмосфера і сучасний інтер’єр справили приємне враження на гостей університету, а інформативні зустрічі допомогли вступникам визначитися із вибором майбутньої професії.
Позитивні емоцій та відповіді на актуальні питання гості університету культури отримали від зустрічі із Михайлом Поплавським.
«Оберіть улюблену професію і робіть впевнені кроки вперед. Стартувати необхідно вже сьогодні. Київський національний університет культури і мистецтв – ваша перша сходинка до успіху.
У КНУКіМ ви потрапите в зону комфорту, де найщасливіші роки вашого життя – студентські – будуть зірковими.
КНУКіМ – це європейський вибір. Висока фахова підготовка, якісна освіта , сучасний сервіс.
Любіть життя, живіть на повну і з оптимізмом дивіться у майбутнє!», – звернувся до абітурієнтів Михайло Поплавський.

Михайло Поплавський наголосив на особливих умовах вступу для молодших спеціалістів та кваліфікованих робітників: «У нашому університеті ви можете обрати бажану спеціальність і вступити на 2-й і 3-й курси без складання ЗНО! Не зупиняйтеся на половині шляху. Вища освіта – це гарант вдалої кар’єри!»
Життєві поради Михайла Поплавського молодь не лише уважно слухала, а й занотовувала.

«Після зустрічі із Михайлом Поплавським я дійсно замислився над тим, чого хочу і як цього досягти, — поділився враженнями випускник Євген і додав: Я неодмінно виступатиму до КНУКіМ, бо впевнений – тут готують справжніх лідерів та успішних особистостей!»
Завершився День відкритих дверей — селфі із Михайлом Поплавським, спільними фотографіями абітурієнтів на фоні університету та обміном позитивних емоцій, отриманих від незабутньої подорожі Київським національним університетом культури і мистецтв.

Більше деталей та фото на сайті КНУКіМ