Вітаємо переможницю конкурсу «Обличчя «Політехніка»

Конкурс "Обличчя "Політехніка" - 2014, що проходив на сторінках нашої газети, добіг кінця. Голосування проходило на сайті ЧПТ у два тури. Переможницею цього року стала студентка групи ОД 2-1 Дмитренко Інна. За умовами конкурсу той, хто набере найбільше голосів, отримує безкоштовну фотосесію та оприлюднення найкращих фото на першій сторінці підсумкового номера газети. Конкурсантами стали студенти з активною життєвою позицією, яскраві, творчі, ініціативні. Так, Інна не лише красива дівчина, а й успішна у навчанні, талановита та спортивна. ЧПТ пишається такими студентами. Мабуть, не було жодного концерту, де б вона не виступала. Цей голос знають всі...

Хочемо побажати Інні нових творчих здобутків, успіхів в опануванні фаху та щасливої жіночої долі. Так тримати! А в наступному навчальному році редакція запрошує нових конкурсантів взяти участь у визначенні «найпопулярніших облич» нашого навчального закладу серед студентів. Пам’ятайте, саме ваша активність у житті технікуму визначає вашу популярність! І окрема подяка О.О. Різнику за проведену фотосесію.