XІV обласна Спартакіада серед ВНЗ І-ІІ р. а. (шахи)

13 травня в музеї спортивної слави Черкаського політехнічного технікуму Черкаським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України були проведені змагання з шахів серед юнаків та дівчат за програмою XІV обласної Спартакіади серед ВНЗ І-ІІ р. а. На параді-відкритті змагань директор ЧПТ Галат Дмитро Володимирович привітав усіх присутніх із початком змагань та побажав успішних виступів.

Вдало виступили на цих змаганнях найкращі шахісти нашого навчального закладу: Калита Богдан, студент групи ПС 3-1, виборов третє місце серед юнаків, а представниця групи ОД 1-1 - Юсібова Айнур - посіла друге місце у змаганнях дівчат. В командному заліку наша збірна стала другою, пропустивши вперед лише за додатковими показниками представників Черкаського державного бізнес-коледжу.

Вітаємо Богдана та Айнур з перемогою!

Бажаємо нових життєвих звершень!