Черкаський політехнічний технікум: навчання — на сучасному рівні

Черкаський політехнічний технікум:  навчання — на сучасному рівні

Осінь — гаряча пора для студентів випускних курсів Черкаського політехнічного технікуму: проведено виробничі технологічні практики на базових підприємствах регіону, більшість практикантів визначилася з майбутнім працевлаштуванням. Завершальний етап практики — організовані виробничі екскурсії на підприємства з сучасним рівнем технологічних процесів та організації виробництва.

Адміністрація технікуму щиро вдячна виконавчому директору ТОВ «Черлис» Володимиру Юхимовичу Шварцману та виконавчому директору СТОВ «Ломовате» Володимиру Григорійовичу Яковчуку за надану допомогу в обладнанні лабораторій і майстерень для нової спеціальності «Обслуговування і ремонт обладнання підприємств хімічної і нафтогазопереробної промисловості» та можливість викладачам і студентам спеціальності «Монтаж, обслуговування і ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі» ознайомитись із технологічними процесами та обладнанням європейського рівня для АПК.
Головний енергетик ТОВ «Черлис» Іван Куцевіл пояснив присутнім особливості систем електро-, газо-, водопостачання підприємства, обліку електроенергії, діючого електроустаткування із забезпечення високотехнологічних процесів підготовки, сушіння, калібрування, протруювання та фасування насіння кукурудзи і соняшнику, а головний енергетик СТОВ «Ломовате» Василь Марченко компетентно ознайомив з автоматизованими комплектами обладнання для утримування, годівлі, доїння корів, охолодження молока, приготування кормосумішей, водопостачання, основними й резервними джерелами електропостачання.
Випускники заочного відділення захищають дипломні проекти з практичним застосуванням, пов’язаних насамперед зі створенням полігонів енергозберігаючого обладнання та обладнання базових підприємств за підтримки ПАТ «Черкасиобленерго» та ПАТ «Азот».
26 жовтня технікум запрошує випускників 9-их-11-их класів загальноосвітніх шкіл та ПТНЗ, їх батьків на перший у цьому навчальному році День відкритих дверей, де вони можуть вибрати потрібну спеціальність з 10-ти ліцензованих на відділеннях інженерної механіки, обслуговування транспортних засобів, економіки й програмування, електротехнічному. Одночасно в рамках відзначення Дня автомобіліста і дорожника будуть проведені такі цікаві заходи як конкурси «Автотюнінг, автозвук», майстер-класи, виставка технічної творчості студентів.

Микола Журавель,
завідуючий електротехнічного відділення ЧПТ