Знайомство з професією — на дні відкритих дверей

Знайомство з професією  — на дні відкритих дверей

Літо — гаряча пора для Черкаського політехнічного технікуму. Для студентів та випускників — це складання іспитів, захист курсових та дипломів. Для абітурієнтів — підготовчі курси та вступна кампанія.

У черговий раз, 25 червня, технікум запросив до себе на гостини школярів на «День відкритих дверей», аби молоді люди могли детальніше ознайомитися з професіями та, обираючи своє майбутнє, були впевненими: спеціальності, яким навчають у технікумі,  затребувані у всіх сферах нашого життя.  Адже підготовка фахівців ведеться на відділеннях економіки і програмування, інженерної механіки, електротехнічного відділення, відділення обслуговування транспортних засобів.
Поки новачки (абітурієнти, їхні батьки, гості технікуму) з цікавістю розглядають стенди, інформаційні матеріали, спілкуються з викладачами, — коридорами проходять зосереджені студенти-випускники з папками, кресленнями, власними розробками.
— Захист дипломних проектів — це теж продовження процесу навчання, — говорить директор ЧПТ, відмінник освіти України Дмитро Галат, який особисто перевіряє креслення, вказуючи на  важливі деталі, уточнюючи технічні моменти. —  Наші учні представляють не тільки теоретичні  проекти, а й проекти з практичним застосуванням. При цьому  відбувається процедура технічного контролю, а  успішні проекти використовуються в процесі навчання, як от «Сучасні джерела світла і світильники» (Сергій Волошин та Максим  Глянько) та ін.
Підтвердженням високого рівня підготовки майбутніх фахівців є  24 випускники технікуму, які 28 червня отримали червоні дипломи.
Серед них і Надія Чеберяк (на знімку), яка на відмінно захистила дипломний проект за спеціальністю «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в АПК».

Оксана Коваленко