І Всеукраїнський конкурс фахової майстерності за професією токар

logoradio  23-24 квітня у Кіровограді на базі Кіровоградського машинобудівного коледжу Кіровоградського національного технічного університету відбувся перший Всеукраїнський конкурс фахової майстерності з професії токар серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Конкурс проведено з метою підвищення рівня професійної майстерності та виявлення кращих за професією токар, а також підняти престиж технічним професіям, відродити добру традицію проведення подібних заходів.

Участь у конкурсі від нашого технікуму брали Нирян Максим та Мирошніченко Костянтин, який зайняв ІІ місце .

Переможців (І-ІІІ місце) нагороджували дипломами Міністерства освіти і науки, а також цінними призами.

Про конкурс у мережі

Кіровоградська міська рада