День студента в ЧПТ

З 12 по 16 листопада студенти 2-3-х курсів відвідали Обласну наукову бібліотеку ім. Т. Шевченка, де ознайомилися з книжковим фондом, навчилися добирати наукову літературу, а охочі отримали студентські квитки.

14.11.2012 р. в Черкаській обласній філармонії представники ради студентського самоврядування взяли участь в урочистостях з нагоди Міжнародного дня студента, що організувала міська студентська рада за підтримки головного управління освіти і науки ЧОД та управління в справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської області.

15.11.2012 р. в залі відпочинку технікуму було проведено традиційний благодійний ярмарок, на якому студенти організували продаж солодощів, фруктів, домашньої випічки, кошти від якого будуть направлені на благодійну новорічну акцію для дітей соціально незахищених категорій, ветеранів технікуму та потреби ради студентського самоврядування.

В п’ятницю, 16.11, на зустріч із студентами технікуму завітав відомий черкаський хореограф Максим Оробець.

А в суботу, 17.11, безпосередньо в Міжнародний день студента, в технікумі було проведено День самоврядування (студенти старших курсів із числа відмінників провели заняття з першокурсниками), організовано міні-флешмоб, в актовій залі технікуму пройшло музично-розважальне шоу «Від сесії до сесії…».

Крім того, 19.11 в залі відпочинку проведено дискотеку, 22.11 відбулася зустріч студентів відділення економіки і програмування з випускниками минулих років, а 26.11 – членами ради студентського самоврядування проведено загальнотехнікумівський виховний захід «Ні курінню, ми – здорове покоління».

А адміністрацією технікуму з нагоди Дня студента було премійовано близько 100 осіб з числа студентів – тих, хто гарно навчається, виконує громадські доручення, активно займається спортом і бере участь у різноманітних позаурочних заходах.