Огляд спортивних подій з життя технікуму (2011 р.)

В період з 25 жовтня по 8 листопада збірна команда технікуму брала участь в VІ спартакіаді студентських гуртожитків навчальних закладів міста. Наші студенти змагалися в 9 видах змагань. За результатами змагань наша збірна команда виборола ІІ-е загальнокомандне місце.

9 листопада в музеї спортивної слави технікуму проведена особиста першість з шахів. В змаганнях взяли участь 21 учасник.

Переможцями стали:

Дівчата. І місце – Гориславець Євгенія (ЕК 2-1), ІІ – Обараз Ольга (ЕП 1-1), ІІІ – Івченко Наталія ( ОД 1-1)

Юнаки. І місце – Калита Богдан (ПС 1-1), ІІ - Ярмолаєв Андрій (ОВ 1-1), Рябошапко Олексій (ЕС 3-2)

16 листопада в спортивному залі пройшла першість технікуму з настільного тенісу, де взяли участь 17 студентів.

Перемогу вибороли:

Дівчата. І місце – Івченко Наталія (ОД 1-1), ІІ – Лебідь Вероніка (ОМ 1-1)

Юнаки. І місце – Стадник Владислав (ЕА 1-1), ІІ – Іщенко Сергій (ПС 4-1), ІІІ – Савченко Роман (ОД 3-1)

29 листопада в спортивному залі проведено змагання з баскетболу серед відділень. Змагання проводилися за коловою системою. Підсумкові місця розділилися таким чином:

І місце – збірна електротехнічного відділення;

ІІ місце – збірна відділення обслуговування транспортних засобів;

ІІІ місце – збірна відділення інженерної механіки;

ІV місце – збірна відділення економіки та програмування.