ПРОВЕДЕННЯ ВИХОВНИХ ЗАХОДІВ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО СПРЯМУВАННЯ

Протягом січня 2022 року класним керівником навчальної групи ЕС 4-1 електротехнічного відділення був проведений цикл виховних заходів, метою яких є формування особистості громадянина України. Під час виховних годин студенти поринули в буремні роки становлення незалежності Української народної республіки. Надія Соловйова розпочала свою розповідь біля будівлі Черкаської ОДА, акцентуючи увагу на тому, що події початку ХХ століття - Акт Злуки УНР і ЗУНР та героїчний подвиг Героїв Крут - наша історична пам'ять, що допомагає в розумінні сучасних процесів, які відбуваються в Україні. 7 січня 1958 року було утворено Черкаську область - нашу Малу Батьківщину - тому символічною стала світлина студентів групи, майбутніх техніків-електриків,  з прапором нашої області.