Основні події життя технікуму за останній період

 1. Викладачем математики Черненко Л.В. проведено брейн-ринг з математики для студентів ІІ курсів.
 2. Збірна команда технікуму з шахів стала бронзовим призером обласних змагань серед технікумів та коледжів.
 3. Навчальні групи І курсу електротехнічного відділення відвідали обласну юнацьку бібліотеку ім. Василя Симоненка, де було проведено виховні години відповідної тематики.
 4. Викладачем спеціальних дисциплін Оксаніченком Ю.Т. проведено олімпіаду з конструкційних матеріалів серед студентів ІІ курсів.
 5. Організовано та проведено загальнотехнікумівський санітарний день.
 6. В актовій залі технікуму проведено щорічну зустріч адміністрації технікуму з представниками студентського самоврядування та батьківських комітетів випускних груп.
 7. Напередодні Дня відкритих дверей (04.04.2015р.) в технікумі проведено І етап виставки художньої, наукової та технічної творчості студентів.
 8. Викладачем філологічних дисциплін, за ініціативи заступника директора з виховної роботи Сердюка С.Г., організовано культпохід до Черкаського обласного музично-драматичного театру на перегляд вистави «Серед грому і тиші» приуроченої 80-річчю з дня народження Василя Симоненка.
 9. Напередодні Дня космонавтики в актовій залі технікуму проведено виставку експонатів (марки, книги, сувеніри) відповідної тематики та зустріч з ветераном Збройних сил І.Д. Губським і автором виставки В.М. Масловим.
 10. Викладачем фізики Єрягіною І.А. проведено брейн-ринг для студентів І курсів.
 11. Студенти технікуму взяли участь в позаурочному заході з нагоди 95-ї річниці поета-фронтовика П.М. Матюхіна.