Фінансовий квест «Вмію зберігати»!

Світлина від Черкаський політехнічний технікум.14.03.2018 – проведено фінансовий квест «Вмію зберігати»! Тиждень #GlobalMoneyWeek в Черкаському інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» продовжується! На засадах партнерства представниками Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» сумісно із представниками Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» в межах міжнародної ініціативи «Global Money Week» студенти групи ЕК 3-1 ЧПТ прийняли участь в інтерактивних навчальних заняттях з фінансової грамотності. В процесі гри здійснено важливі акценти, що важливо знати: сьогодні перед вами відкрито безліч можливостей пасивного доходу, які приведуть вас до фінансової незалежності та свободи.