Студент ЧПТ, гравець "Черкаських мавп" - Скапінцев Дмитро, стажується в США

Перспективний центровий «Черкаських Мавп» Дмитро Скапінцев вирушив у США.

Протягом двох тижнів шістнадцятирічний баскетболіст братиме участь у спортивному семінарі, який вчора розпочався у Вашингтоні. Федерація баскетболу України розпочала співпрацю з організаторами програми SportsVisitorsMulti-NationBasketballVisitor.

 
Скапінцев, під час свого дебютного матчу за основну команду "Мавп"

 Протягом семінару спортсмени, тренери, спортивні менеджери та адміністратори відвідають тренування, фітнес, тренінги з життєвих навичок, вирішення конфліктів тощо. Весь семінар організований задля розвитку спортсмена як особистості.

   До США від України делеговано чотири перспективні спортсмени та один менеджер. Головою групи є спортивний директор «Авангарда» – Дмитро Базелевський. Також до США вирушив вихованець «Авангарда» – Володимир Кващук (2000-го р.н.), одеситка – Христина Карп (1998-го р.н.), Ілля Нємцов з Дніпропетровська (1998-го р.н.) та наш Дмитро Скапінцев. 

   Відзначимо, що Скапінцев став одним з наймолодших гравців «Черкаських Мавп», який дебютував у Суперлізі. Свій перший матч за головну команду вихованець клубу провів проти «Будівельника». У грі з чемпіоном Суперліги Скапінцев відіграв 11 хвилин.

В Україну з багажем необхідних знань та навиків наші баскетболісти повернуться 23-го січня.

 Стас Лопес

cherkassy-sport.com