ТОВ «SICAME — Україна»

2 вересня 2021 року на електротехнічному відділенні Черкаського політехнічного фахового коледжу (ЧПФК) в аудиторії 228 спеціалістами ТОВ «SICAME — Україна» був змонтований інноваційний стенд (міні-полігон) електричних систем та мереж компанії «SICAME». 
Основним напрямком діяльності ТОВ «SICAME — Україна» є впровадження в українські енергосистеми технологій і арматури для монтажу самоутримувальних ізольованих проводів (СІП), що використовуються в розподільних електричних мережах напругою до 1 кВ, арматури для захищених ліній електропередачі напругою 6-35 кВ і повітряних телекомунікаційних ліній, постачання нелінійних обмежувачів перенапруги, монтажного інструменту, надання технічної інформації, а також конкретних рекомендацій щодо застосування продукції SICAME Groupе. 
У рамках договору про співпрацю з Черкаським політехнічним фаховим коледжем компанія «SICAME — Україна» провела переоснащення лабораторії зразками сучасного інноваційного обладнання: лінії електропередачі з проводами захищеного виконання та самонесучими ізольованими проводами (СІП), арматура повітряних і кабельних ЛЕП. Надані стенди будуть активно використовуватися студентами ЧПФК спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» в рамках профільних дисциплін, курсових та дипломних проєктів. 
Черкаський політехнічний фаховий коледж висловлює щирі слова подяки ТОВ «SICAME — Україна» за активну участь у розвитку інноваційного освітнього середовища навчального закладу: директору Володимиру Вікторовичу Дрьомову, інженеру з науково-технічної інформації Владиславу Юрійовичу Ковальчуку та всім фахівцям компанії. 
Нове обладнання неодмінно сприятиме підвищенню якості підготовки фахівців за електроенергетичними спеціальностями. 
Приємно, що на «відмінно» вже відпрацювали та отримали сучасні навички монтажу арматури «SICAME» студенти групи ЕП3-2 Тимошенко Максим, Коляденко Євгеній, Пащенко Андрій.

 

\