ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ОСНОВИ КІБЕРБЕЗПЕКИ»

В рамках заходів присвячених Дню безпечного Інтернету студенти коледжу груп ПС 1-1 та ЗЕ 1-1 відділення бізнес освіти та комп’ютерних технологій під керівництвом класного керівника Наталії Поломаренко взяли участь у Всеукраїнському онлайн конкурсі «Всеосвіта» «Основи кібербезпеки». Конкурс був спрямований на систематизацію та розширення знань студентів про Інтернет та його можливості, підвищення інтересу до навчання, ознайомлення з правилами користування мережею та небезпеками, які чатують у ній.

Студенти проявили інтелектуальні здібності, вміння самостійно мислити та долати труднощі і продемонстрували високі результати.

Дипломом переможця за І місце у Всеукраїнському конкурсі нагороджені студенти групи ПС 1-1: Буслов Антон, Глух Нікіта, Карпенко Іван, Тихолаз Денис, Середюк Богдан.

Дипломом ІІ ступеня нагороджений студент групи ПС 1-1 Петрюк Валерій.

Дипломом ІІІ ступеня нагороджені студенти групи ПС 1-1: Яковенко Даніель, Кучеренко Сергій, Регеда Рустам.

А також студентка групи ЗЕ 1-1 Кирилюк Вікторія, як активна учасниця конкурсу.

Вітаємо наших переможців і їх класного керівника Наталію Поломаренко Бажаємо успіхів і перемог!