ЧПФК УЧАСНИК РЕКОРДУ УКРАЇНИ

08.02.2022 викладачі та студенти відділення бізнес-освіти та комп’ютерних технологій взяли активну участь в заході «Всеукраїнський онлайн-флешмоб освітян до Дня безпечного інтернету».

Для всіх учасників це є безпрецендентна подія, під час якої зареєстровано рекорд України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах GoogleforEducation – понад 41 тис. осіб. В ході заходу викладачі переконались в потужності та можливостях цифрових інструментів GoogleWorkspaceforEducation, дізналися про переваги використання Google Класів для організації освітнього процесу. Разом зі студентами викладачі отримали рекомендації щодо обережності і відповідальності під час роботи в інтернеті, дізналися як використати готові методичні рішення для формування навичок інформаційної безпеки.

Приємно, що Черкаський політехнічний фаховий коледж мав нагоду бути часткою цієї маштабної події та можливість голосно заявити про свій заклад освіти.