День відкритих дверей

22.05.2021 у Черкаському політехнічному фаховому коледжі відбувся День відкритих дверей. Навчальний заклад радо зустрів абітурієнтів. Всі відділення (економіки і програмування; електромеханічне; електротехнічне; механічне та загальноосвітньої підготовки) навчального закладу зустрічалися з майбутніми абітурієнтами, які мали можливість познайомитись з умовами навчання, з досягненнями  і перемогами студентів. Адміністратори та викладачі закладу надавали професійну роз’яснювальну роботу батькам та абітурієнтам.

Відповідальний секретар приймальної комісії Діденко Анжела Миколаївна та керівник підготовчих курсів Прокопенко Вікторія Миколаївна надавали консультації з питань вступу до Черкаського політехнічного фахового коледжу та навчання на підготовчих курсах. Керівником підготовчих курсів було відзначено найкращих слухачів курсів, що здобули перемогу в олімпіадах з математики, української мови та фізики.

Цікавим елементом заходів стали спортивні змагання між студентами І-го курсу та абітурієнтами.

Урочисто закінчився День відкритих дверей нагородженням переможців в олімпіадах та у спортивних змаганнях.

ЧПФК чекає на Вас!