Творча зустріч із письменником Черкащини - Олексою Озірним!

10 квітня студенти ЧПТ відвідали творчу зустріч із письменником Черкащини - Олексою Озірним, що відбулася в Черкаській обласній бібліотеці для юнацтва ім. В.Симоненка. Студенти групи ПС1-1 мали можливість познайомитись із письменником рідного краю, почути його поезії, бачення сучасного погляду митця на суспільно-політичне життя. На зустріч-ювілей приїхав голова Національної спілки письменників Черкащини - професор ЧНУ імені Б.Хмельницького Поліщук В.Т. Наш студент - Лисенко Олександр дав інтерв'ю для телебачення щодо своїх вражень від творчої зустрічі. Такі заходи розширюють інтелектуальний потенціал студентства, дозволяють доторкнутися до мистецького життя Черкащини і усвідомити цінність всього творчого у житті нації.